Раковина накладна Simas Wave WA04
Раковина прямокутна накладна Simas Wave.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 12.4 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





