Раковина напіввбудована 750 мм TOTO LW3717HY
Раковина без отворів під змішувач, з переливом і хромованою накладкою на отвір переливу.
Технології:
Спеціальне антибактеріальне брудовідштовхувальне покриття для гладких керамічних поверхонь CeFiONTect.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 19 квітня 2026