Пісуар підлоговий Cielo ORSL
Підлоговий пісуар із підведенням води ззаду.
Комплект для кріплення/подавання води в пісуар ORKITS є у двох кольорах — білий і хром.
Ви можете купити пісуар в іншому кольорі з палітри Cielo. Вартість пісуара в іншому кольорі може відрізнятися від базової моделі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cielo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 45.65 кг |
| Матеріал пісуара | Санфаянс |
| Підведення води | Ззаду |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1470 |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 348 ₴

