Унітаз підвісний Galassia Plus design 6111
Характеристики
- Довжина 550 мм
- Ширина 350 мм
- Висота 270 мм
- Виробник Galassia
- Країна Італія
- Тип монтажу підвісний
- Комплектація чаша унітаза
- Колір виробу білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Безобідковий | Так |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



