Унітаз підвісний Catalano New Light 1VSLI00
Можлива комбінація з сидінням для унітазу з плавним опусканням Catalano New Light 5V50STF00 soft close
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Так |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Комплектація | |
| Функція біде | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 303 ₴






