Унітаз з функцією біде TOTO Washlet SX
WASHLET – це розробка компанії TOTO в рамках розвитку концепцій WASHLET і Clean Technology. На протязі всіх тридцяти років своєї історії унітази з функціями WASHLET привертали до себе увагу завдяки втіленим в них передових технологій. WASHLET RX точно так само притягує погляд завдяки елегантному і сучасному дизайну.
Комплект: кришка-біде TOTO Washlet SX + підвісний унітаз TOTO SX
Особливості: TOTO Washlet SX відрізняється чітким, обтічним і мінімалістичним дизайном. Кришка-біде зливається з керамічної чашею. Кришка-біде Washlet SX підходить тільки на підвісний унітаз SX. Від старших моделей - Washlet 4732 і SG - відрізняється відсутністю підсвічування, автооткрывания, технології ewater+ і сушіння.
Функції кришки-біде TOTO Washlet SX: пульт ДУ з пам'яттю на 2 людини, попереднє змочування унітазу, автодезодоратор, форсунка з безліччю режимів омивання (загальний, жіночий, масажний, пульсуючий) і підігрівається сидіння. Температура води, сидіння, а також напір струменя форсунки і її положення регулюються.
Функциии унітазу ТОТО Washlet SX: підвісний унітаз Washlet SX має приховане підключення води і електрики, безободковую чашу, супергладкое покриття CeFiONtect і фірмовий кругової змив "торнадо".
Кришка-біде Washlet SX підключається до холодної води (діаметр 3/8") і електрики 220 B.
Технічні дані:
| Розрахунковий витрата води | 0.27-0.43 л/хв |
| Витрата води для дамського душа | 0,29-0,43 л/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Споживана потужність | 843-1451 Вт |
| Номінальна напруга | 220-240 Вт |
| Діпазон гідравлічного тиску | 1-10 бар |
| Температура води, діапазон налаштування | 30-40C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 36 кг |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Підігрів сидіння | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Функція біде | Так |
- Ціна: Ціну уточнюйте




