Унітаз підвісний MH TOTO CW162Y
- можлива комбінація із сидінням для унитаза з плавним опусканням VC10047NR або WASHLET
- для оптимізації змиву ми рекомендуємо використовувати монтажну раму, призначену на змиву не більш ніж 6 літрів
- ми рекомендуємо монтажну раму ТЕСЕ 9.300.000
- необхідні комплектуючі: клавіша змиву Е00022
Технології:
- Tornado Flush
- CeFiONtect
- Безобідковий дизайн
- Водозберігання Слив 4,8 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 339 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 394 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




