Універсаль підвісний TOTO Le Muse CW812J
Можлива комбінація із сидінням для унитаза з плавним опусканням TC811SJ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 346 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



