Біде TOTO Memory BW668J
Біде наповнене
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал біде | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

