Раковина TOTO LW10064G
Раковина 650 мм
Спеціальне антибактеріальне брудовідштовхувальне покриття CeFiONtect запобігає накопиченню бруду на її поверхні.
Можлива комбінація: з п'єдесталом (LW10037G) або напівп'єдесталом (LW10036G)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



