Застінний модуль (h = 1120 мм) для встановлення унітазу ТОТО Neorest.
Комплект поставки:
― бачок об'ємом 10 л, вибірковий злив великого (4,5/6/7,5/9 л) або малого (3 л) обсягу води
― комплект кріпильних елементів для установки модуля
― комплект кріпильних елементів для встановлення унітазу
― фановый відведення ∅ 90/100
― комплект захисних заглушок для патрубків
― електричний кабель для підключення автоматичного змиву
― монтажна коробка для електричних з'єднань
― комплект фітингів і монтажних елементів для підключення води до унітазу
― шаблон для обробки отвору під панель змиву
― інструкція по установці застінного модулю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Великий змив | 9 л |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Малий змив | 3 л |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 150 мм |
| Об'єм змивного бачка | 10 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Тип інсталяції | Бачок прихованого монтажу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 599 ₴


