Інсталяція TECE 9320008 для пісуара
Комплектація:
- клапан змиву без картриджа, фітінг і сполучна санітарна труба в гофре;
- комплект кріпильних елементів для установки пісуара;
- фановый відведення ∅ 50/40 мм з гумовою манжетою;
- монтажна пластина для монтажу фітингів системи водопостачання;
- комплект захисних заглушок для фанового відведення та фітингів системи водопостачання;
- шаблон для обробки отвору під панель змиву;
- інструкція по установці застінного модулю.
Додатково можна придбати:
- панель змиву
- комплект для кріплення модуля до стіни ― 9380000 або 9380007
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для пісуара |
| Механізм пуску зливу води | Сенсорний/механічний |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 75 мм |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Тип інсталяції | Монтажна рама |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 500 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴


