
Напівп'єдестал із комплектом для монтажу TOTO MH LW10036G
5 659,20 ₴
- Під замовлення
- Код: LW10036G
Відправка з 29 серпня 2026+380 (63) 178-80-23
(только Viber и WhatsApp)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Напівп'єдестал із комплектом для монтажу TOTO МН LW10036G
З комплектом кріплення можлива комбінація з раковиною LW10300G і раковиною LW10064G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | Напівп'єдестал |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 288 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 659,20 ₴
