П'єдестал із комплектом для монтажу TOTO MH LW10037G
З комплектом кріплення можлива комбінація з раковиною LW10300G і раковиною LW10064G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | П'єдестал |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Ширина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 420,48 ₴


