П'єдестал для раковини 600 мм і 800 мм TOTO NC LW10040G
Можлива комбінація з раковинами LW10020G и LW10021G.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | П'єдестал |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 328,88 ₴


