Застінний модуль TECEprofil для установки підвісного унітазу, фронтальне розташування панелі змиву.
Монтаж без опори на стіну.
Комплект поставки:
- змивний бачок об'ємом 10 л. Регулювання подвійного змиву: малий смывв 3 л, регульований великий змив― 4,5/7,5/9,0 л.
- комплект кріпильних елементів для установки модуля
- комплект кріпильних елементів для встановлення унітазу (відстань 180 або 230 мм)
- комплект патрубків з гумовими манжетами для підключення унітазу
- фановый відведення ∅ 90/ ∅ 100 мм
- комплект захисних заглушок для патрубків
- шаблон для обробки отвору під панель змиву
- інструкція по установці застінного модулю
Додатково можна придбати:
- панель змиву
- прокладка звукоізолююча ― TECE 9200010
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Великий змив | 9 л |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Малий змив | 3 л |
| Метод кріплення | В пол |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 210 мм |
| Об'єм змивного бачка | 10 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 568 ₴

