Напівп'єдестал для раковини 600 мм і 800 мм TOTO NC LW10386G
- Можлива комбінація з раковиною 600/800 мм серії NC LW10020G і LW10021G

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | Напівп'єдестал |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 277 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 772,80 ₴


