Раковина, прямокутна 510 мм, з отвором під змішувач, з переливом TOTO NC LW767Y
Спеціальне антибактеріальне брудовідштовхувальне покриття для гладких керамічних поверхонь.
Можлива комбінація з п'єдесталом LW766FY або напівп'єдесталом LW766HFY, зі змішувачем для раковини VLB31.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

