Пісуар TOTO Public UW904SB
Пісуар настінний з підведенням води зверху
покриття CeFIONtect
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал пісуара | Санфаянс |
| Підведення води | Ззаду |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 675 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 903,20 ₴



