Інсталяція Geberit Duofix для підвісного унітаза 111.300.00.5
- Висота монтажного елемента 112 см
- Підведення води по центру ззаду або зверху
- Подвійне змивання за допомогою змивної клавіші Geberit Sigma20, Sigma50, Sigma01, Twist или Bolero
- Змив/стоп зі змивними клавішами Sigma10, Mambo або Tango
- Регульований об'єм змиву
- Бачок прихованого монтажу для встановлення та ремонту без застосування інструментів
- Не вимагають застосування інструментів кріплення для фанового отвода, звукопоглинальне, регулюється за глибиною у 8 положеннях, діапазон регулювання 45 мм
- Самостійні опори для вирівнювання елемента без застосування інструментів
- Ніжки оцинковані, з безступеневим регулюванням 0-20 см
- Бачок прихованого монтажу, повністю герметизований від потрапляння конденсату
- Самонесна конструкція
- Рама порошкового забарвлення, синій ультрамарин
- Опорний майданчик поворотний, для монтажу в U-подібний профіль UW 50 і UW 75
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Великий змив | 6 л |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Малий змив | 3 л |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1200 мм |
| Монтажна глибина | 120 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 977,80 ₴

