Інсталяція для підвісної раковини Geberit Duofix 111.434.00.1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 10.263 кг |
| Вид інсталяції | Для раковини |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 75 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 328 ₴


