Інсталяція для біде Geberit Duofix 111.520.00.1
- Висота монтажного елемента 112 см
- Міжосьова відстань під кріпильні шпильки біде 18 см або 23 см
- Самонесна конструкція
- Отвори d 9 мм для кріплення до дерев'яного каркаса
- 2 нарізні шпильки М12 для кріплення санфаянсу
- Фанове відведення, d 50 мм
- Гумова манжета, d 44/32 мм
- Кріпильні елементи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 14.26 кг |
| Вид інсталяції | Для біде |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


