Італійський глянсовий керамограніт у кухню, ванну кімнату, туалет, коридор, вітальню та громадську зону MARAZZI EvolutionMarble Golden Cream Lux MJZG 58 х 58 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marazzi Group |
| Країна виробник | Італія |
| Вага однієї упаковки | 26.23 кг |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Вид елемента | Плитка |
| Довжина плитки | 580 мм |
| Кількість плиток в одній упаковці | 3 шт. |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Площа, що покривається пачкою | 1.01 кв.м |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип поверхні | Полірована |
| Форма плитки | Квадратна |
| Ширина плитки | 580 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




