Плитка настінна FAP For Love Base Crema 30.5x91.5 RT cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид елемента | Плитка |
| Довжина | 305 мм |
| Довжина плитки | 305 мм |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип плитки | Настінна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ширина | 915 мм |
| Ширина плитки | 915 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 096 ₴/кв.м

