Плитка настінна FAP Evoluta, Tweed (moka) 25х45cm 8.5mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид елемента | Плитка |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плитки | 450 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 0.9 кв.м |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип плитки | Настінна |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ширина | 450 мм |
| Ширина плитки | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


