Унітаз підлоговий TOTO Le Blanc CW981PB + бачок SW981B
Унітаз компакт.
CeFiONtect - Спеціальне антибактеріальне брудовідштовхувальне покриття для гладких керамічних поверхонь.
Можлива комбінація із сидінням для унітаза з плавним опусканням Toto TC301CVK або електронною кришкою-біде WASHLET SG TCF491 або WASHLET RU TCF6601G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Бачок | Так |
| Унітаз | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




