Унітаз підвісний Flaminia Bonola BN118
Підвісний унітаз у комплекті з спеціальним кріпленням (9004). Встановлення з універсальним кронштейном (41/P) для підвісної сантехніки або з інсталяційними системами. Може бути укомплектована сидінням із системою плавного закривання кришки (BNCW03) або зі звичайною кришкою (BNCW02).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flaminia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 25.8 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





