Раковина накладна 500 мм, Galassia Dream 7301
Накладний умивальник встановлюється на стільницю.
Монтаж с настінними або в стільниці кранами.
- раковина виготовлена в білому глянсовому кольорі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 09 травня 2026