Унітаз підвісний Galassia Dream 7312
- можлива комбінація із сидінням для унитаза з плавним опусканням Galassia Dream 7314
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 21.5 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




