Електронна кришка для унітаза Quoss 5100
Загальна характеристика кришки-біде Quoss 5100
Quoss 5100 - мдель електронної кришки-біде з базовим набором функцій: обмивання, біде, підігрівання сидіння, регулювання температури води та сидіння, регулювання положення форсунки, енергоощадний режим.
Має всі переваги сучасного сантехнічного обладнання для ванних кімнат і особистої гігієни.
Стильна та компактна форма, програмовані параметри, легкість керування, встановлення та догляд.
Встановлюється на унітаз замість звичайного сидіння, кріпиться на тих самих отворах, під'єднується до холодної води й електромережі.
Функції кришки-біде Quoss 5100:
Обмивання й біде. Обмивання й біде (гігієна для жінок) водою з регулюванням температури води по 4 рівнях, а тиску води по 8 рівнях. Параметри зберігаються.
Функція руху форсунок. У разі повторного натискання на кнопки «Wash» або «Bidet» носики починають рухатися вперед-назад для ширшого обмивання.
Регулювання положення форсунок. Положення форсунок налаштовується під індивідуальні особливості за 4 рівнями. Параметри зберігаються.
Регулювання тиску води. Використовуючи кнопки «Water pressure» «HI» «LOW», ви можете вибрати напір води, який буде комфортним для вас. Настроюється за 8 рівнями, параметри зберігаються.
Турбо режим. Під час використання функцій «Обмивання» і «Біде» ви можете натиснути кнопку «НI» для створення максимального напору води.
Самоочищення форсунок. Форсунки самоочищаються до та після використання. Також можливе примусове очищення.
Підігрів сидіння. Температура сидіння налаштовується користувачем по 4 рівнях.
Економія енергії. У разі невикористання виробу впродовж 1 години температура сидіння й води знижується на 9 градусів С.
Мікроліфт. Кришка та сидіння опускаються м'яко й без ударів.
Антизамерзання. Автоматично вмикається підігрівання води під час зниження температури повітря в туалетній кімнаті до 0 градусів С.
Пульт керування кришкою-біде Quoss 5100

| Керування | Бічна панель керування |
| Нагрівання води | Накопичувальний бак попереднього нагрівання |
| Налаштування | Температура води, сила напору вода, положення форсунок, температура сидіння |
| Очисні функції | Загальний обмив, біде, рух форсунок (обшитий обмивання) |
| Гігієнічні функції | Форсунки з неіржавкої сталі, самоочищення форсунок, примусове очищення форсунок |
| Інші функції | Підігрів сидіння, мікроліфт (м'яке опускання кришки та сидіння), енергоощадний режим |
| Джерело живлення | АС 100-240V / 50-60Hz |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тиск води | 0,5-7,5 кг/кв.см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quoss |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Електронна кришка біде |
- Ціна: Ціну уточнюйте




