Тримач для туалетного паперу TOTO NC YH901P Хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.34 г |
| Висота | 112 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 637,40 ₴


