Тримач для туалетного паперу TOTO MH YH10272U Хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.53 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 118,64 ₴


