Тримач для рушника 40 см TOTO Neorest YT900S3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.64 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Поперечина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 420,48 ₴


