Тримач для рушника 70 см TOTO Neorest YT900S6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Поперечина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 512,08 ₴


