Тримач для рушника 90 см TOTO MH YT10305U
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.425 г |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Поперечина |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 953 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



