Крючок для полотенца TOTO Neorest YA900
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Гачок |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 192 ₴

