Раковина на стільницю Galassia Ergo 7104
Накладний умивальник встановлюється на стільницю.
Монтаж настінний або в стільниці кранами.
Раковина виготовлена в білому глянсовому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 15 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Немає |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





