Раковина накладна 48 см, Galassia Eden 5203
Накладний умивальник встановлюється на стільницю.
З отвором під змішувач і переливом.
Раковина виготовлена в білому глянсовому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





