Раковина Galassia Denise 6002
Врізний умивальник.
Монтаж настінний або в стільниці краном.
Раковина виготовлена в білому глянсовому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 575 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



