П'єдестал із монтажним комплектом для раковини TOTO NC LW766FY
З комплектом кріплення можлива комбінація з раковиною TOTO LW766Y
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toto |
| Країна виробник | Японія |
| Вид сантехнічного вироба | П'єдестал |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 206 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


