Раковина Galassia Core 7306
розмір: 40х16 см.
колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Приставний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


