Біде підлогове Galassia Dream 7311
Підлогове біде з одним отвором під змішувач і переливом у комплекті з кріпленням.
Змішувач і сифон для біде не входять до комплекту постачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал біде | Санфаянс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




