Раковина Galassia Eloise 6001
Умивальник врізний у стільницю.
Раковина виготовлена в білому глянсовому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Так |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 09 травня 2026