
Унітаз підвісний Duravit Duraplus Colomba 2547090000 із сидінням 0064290000 Soft Close
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 2547090000+0064290000
+380 (63) 178-80-23
(только Viber и WhatsApp)повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсаль підвісний Duravit Duraplus Colomba 2547090000 із сидінням 0064290000 Soft Close
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 21.2 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


