Раковина пісочна Galassia Osiride 2003
Раковина для прання з дошкою Galassia 2003, може встановлюватися на тумбу Galassia 9001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Вага | 30 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 689,60 ₴




Відправка з 30 липня 2026