Раковина пісочна Galassia Minerva 2008
Раковина для прання з дошкою Galassia 2008, може встановлюватися на меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Вага | 20 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



