Раковина кутова Galassia Eden 5202
Підвісний настінний умивальник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11.9 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Так |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Кутова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 24 червня 2026