Раковина 91 см Galassia Eden 7224
Умивальник настінний або втоплений монтаж у стільницю. Можливе встановлення на тумбу Galassia 7243.
Раковина виготовлена в білому глянсовому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 21 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 910 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 04 червня 2026