Раковина пісочна Galassia Meg11 5482
Раковина підвісна для прання Galassia Meg11 5482.
Дошка для прання 5483 заправляється окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Висота | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 14 травня 2026