Настінний змішувач для раковини Zucchetti Jingle ZIN634
Одноважільний змішувач для раковини
Излив 180 мм
Прихований настінний монтаж
З вбудованим механізмом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zucchetti |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Ширина | 160 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 458 ₴



